נגישות במסעדה

יש במסעדה:

חניות נכים- יש, בחניון המרכז המסחרי בו אנו ממוקמים
כניסה נגישה
שילוט הכוונה
שירותי נכים מאובזרים ונגישים

אין במסעדה:

לולאת השראה
משטחי התראה

אחראי נגישות:

שם: שרון פרז
טלפון: 0545510249
מייל ליצירת קשר: cafeyodfat@gmail.com

____________________________________________________

נגישות באינטרנט:

באתר זה בוצעו עבודות הנגשה מלאות בהתאם לתקן WCAG 2.1 לרמה AA, ואנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לדאוג שיהיה נגיש תמיד. כל אדם יכול להתאים לצרכיו את תצוגת האתר דרך ממשק הנגישות שלנו. כל בחירה של התאמה שתבחרו, תישמר בדפדפן שלכם בקובץ "קוקי", כך שפעם הבאה כאשר תגלשו באתר שלנו, לא תצטרכו לבצע את ההתאמה מחדש, ואתרנו יחכה לכם מותאם מראש לפי העדפותיכם.

לנוחיותכם, בפתיח הממשק תמצאו כפתור "התאמות נגישות באתר" אשר יפתח פרופילים שונים כגון פרופיל ראייה, ניווט מקלדת וכן התאמות טקסטים ותוכן, בלחיצת כפתור באופן פשוט וידידותי.

אנו מאמינים כי לכל אדם יש הזכות לחיות בכבוד, שיוויון ועצמאות ולכן הושקעו מאמצים רבים בממשק הנגישות שלנו, כך שיוכל להקל על השימוש באתר.

למרות מאמצנו לאפשר את התאמת האתר באופן הגבוה ביותר, ייתכן ויתגלו חלקים או דפים באתר שטרם נמצא בעבורם פתרון טכנולוגי. אנו ממשיכים להתעדכן ולשפר כל הזמן את האתר בכדי שיותאם לקשת הכי רחבה שניתן של אנשים.
אם בכל זאת אינכם מסתדרים עם ממשק הנגישות, או יש לכם רעיונות לשיפור, או שמצאתם תקלה, אל תהססו לפנות אלינו. נשמח לקבל משוב, בלחיצה על כפתור "צור קשר" הנמצא מצד ימין באתרנו, מתחת לכפתורי הצהרת הנגישות והגלריה. תוכלו למלא טופס משוב ולספר לנו על החוויה שלכם באתרנו. בנוסף, ניתן לפנות אלינו למייל cafeyodfat@gmail.com.

תאימות:

Google Chrome, FireFox, Safari, Opera, Microsoft Edge, Android Marshmallow, JAWS, NVDA, ios9- אנו תומכים בכל המכשירים והדפדפנים הפופולריים השוק עד ל כ- 2 גרסאות אחורה.

בחירת פרופיל נגישות, כפתור להפעלת נגישות בסיסית, ניווט ע"י המקלדת, הפעלת מקלדת וירטואלית, התאמה לקוראי מסך, דילוג לתוכן המרכזי, חיפוש במילון אונליין, שינוי שפת הממשק, שינוי גודל הממשק.

שינוי גודל הגופן, שינוי גופן לקריא, הגדלת טקסט במעבר עכבר, הדגשת קישורים, הדגשת כותרות, שינוי מרווח בין שורות, שינוי מרווח בין מילים, שינוי מרווח בין אותיות, יישור למרכז, יישור לימין, יישור לשמאל, יישור מוחלט.

הצגת תיאורי תמונות, התאמה לקוראי מסך, ניגודיות כהה, ניגושיות בהירה, שינוי האתר לצבעי אפור, צבעים מנוגדים, שינוי צבע הטקסטים, שינוי צבע כותרות, שינוי צבע הרקע, עצירת אנימציות ותנועות.

שינוי סמן העכבר לסמן גדול ולבן, או סמן גדול ושחור, הדגשת מעבר עכבר, הגדלת תצוגת האתר, הקטנת תצוגת האתר, הדפסה נגישה, מצב קריאה, ניווט על ידי אותיות, הדגשת פוקוס, הדגשת מעבר עכבר.